• עידו קלינברגר

עייפים מלקרוא אותנו? הנה (שוב) הזדמנות לשמוע אותנו :)

חברים יקרים!

פרסמנו כאן לא מזמן פוסט על פודקאסט שהשתתפנו בו - ומסתבר שהפוסט לא פורסם. אז אם בדיוק חסר לכם משהו לשמוע בזמן הכנת ממולאים / ספונג'ה / נסיעה למשפחה - מוזמנים להקשיב לפודקאסט. הפוסט המקורי והקישור לפניכם.

----


לפני כמה שבועות התארחנו, מייסדי STREETLIGHT - נועה ועידו, בפודקאסט של בלה אלכסנדרוב, בפרק שעוסק בעירוניות וקהילה בהתחדשות עירונית. למי שמתעניין, זו הזדמנות לשמוע קצת יותר מקרוב על הערכים המקצועיים של STREETLIGHT ועל הקמתה.

PODCAST

בלה היא קולגה ותיקה שעוסקת שנים בתחום של עירוניות וקהילה, כיום היא עמיתה במכון מנדל אשר עשתה את התמחותה במסגרת עבודה ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית. בעבר ניהלה בלה את עמותת "ארץ, עיר" במשך 6 שנים ומחזיקה בתארים בעבודה סוציאלית ובניהול מלכ"רים. וזו כמובן הגרסה המאוד מקוצרת של קו"ח מרשימים בתחום הקהילה והעירוניות.


תודה, בלה, על נקודת המבט המפותחת והמפוכחת שלך, בתחום המורכב שלנו. ותודה על ההזמנה להתארח בפודקאסט. להאזנה לפודקאסט - לחצו כאן.
20 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

אנחנו משקיעים הרבה מחשבה בשלבי ההתארגנות לפינוי-בינוי. מה עם המעבר למגורים במגדלים? האם יצליחו לקום במגדלים קהילות משגשות? -- צפו בהרצאה שלנו בנושא: -- כיועצים חברתיים, אנחנו ב-STREETLIGHT מוטרדים מא