תהליך התחדשות עירונית הוא ארוך ומורכב מאוד. דיירי המתחמים נדרשים להתמודד עם מורכבות וקושי, ולעתים קרובות מרגישים בודדים במערכה.

אך עם ליווי מקצועי נכון, הדיירים יכולים להנהיג את עצמם, ולהביא לפרויקט מוצלח ומשגשג.

דיירים ונציגות דיירים

Business People Applauding

דיירים רבים, ונציגי דיירים רבים, מעוניינים להוביל את הפרויקט להצלחה. אך תהליכי התחדשות עירונית הם מורכבים מאוד, לעתים קרובות גם אנשי המקצוע המעורבים בהם מתקשים להבין את הצרכים המדויקים של הדיירים.

STREETLIGHT מכירה בזכות היסודית של דיירים לקחת חלק פעיל בהתחדשות העירונית, להוביל אותה, להשפיע עליה, ולשאוף להתחדשות שתביא בצידה העצמה חברתית וקהילתית.

מה אנחנו יכולים לעשות עבור דיירים ונציגים?

סיוע של יועץ חברתי


ההתחדשות העירונית היא מבוך מקצועי סבוך. יועץ חברתי להתחדשות עירונית, הוא איש מקצוע מיומך, אשר כל תפקידו הוא לסייע לדיירים - בהתארגנות, בהגעה להסכמות, במינוי נציגות, יצירת קשר עם עורך דין מייצג, בחירת יזם וקבלת החלטות נכונות במהלך הפרויקט. מעוניינים לבדוק את האפשרות לעבודה עם יועץ חברתי? STREETLIGHT מפעילה יועצים חברתיים מקצועיים, שנבחרו בקפידה, אשר פועלים לסייע לדיירים רבים ברחבי הארץ לעבור את ההתחדשות העירונית בהצלחה ותוך מיצוי הפוטנציאל החיובי שלה. על עבודה עם יועץ חברתי - קראו בהרחבה כאן.
גישור ובניית הסכמות


פרויקטים רבים מגיעים למצב תקוע ולא מצליחים להתקדם - ובמקרים רבים, הסיבה היא מחלוקת. לעתים בין הדיירים לבין עצמם, לעתים בינם לבין נציגות הדיירים, או מול היזם. התערבות גישורית ותהליכי בניית הסכמות על-ידי גוף שלישי אובייקטיבי, הם אפקטיביים מאוד בפתרון מחלוקות, מציאת פתרונות יצירתיים להתנגדויות, הסרת חסמים וגיבוש הסכמות ושיתוף פעולה. צוות STREETLIGHT מחזיק בנסיון רב שנים וחסר תחרות בגישור ובניית הסכמות בפרויקטי התחדשות עירונית. על גישור ובניית הסכמות - קראו בהרחבה כאן.
מאגר המידע והקישורים - ללמידה עצמית שלכם


ידע זה כוח.ככה גם בעולם ההתחדשות העירונית. ככל שאתם, הדיירים, תגיעו עם יותר מידע אל תהליך ההתחדשות, כך תוכלו להגביר את היכולת שלכם להשפיע על התהליך ועל המעורבים בו. אתם מוזמנים לסייר במאגר המידע והקישורים שלנו, ולמצוא מידע עשיר ורלוונטי ללימוד עצמי שלכם. למאגר המידע לחצו כאן.